DEFAULT

Wszystko W Sobie Masz
Wszystko W Sobie Masz

Nowy singiel "Wszystko w sobie masz" niebawem na kanale:).

 · Własność: Andrzeja "emoll" ://"Dom Muzyki" to integracyjny zespół reprezentacyjny Stowarzyszenia Integracji z Artystami Niepełno.

W poprzednich artykułach wyjaśniliśmy dwie z trzech podstawowych koncepcji ajurwedy: Teoria pięciu wielkich elementów (pancha mahabhutas)- czyli elementów, z których składa się wszechświat i wszystko co się w nim znajduje (zobacz)Teoria trzech.

ZDJĘCIA - Masz Wszystko w Sobie. JOGA NA WILD WAKE CITY. JOGA & AJURWEDA NA TRAWIE. JOGA & AJURWEDA W DOLINIE KLUCZWODY. Poprzednie Dalej.

Followers, 83 Following, 68 Posts - See Instagram photos and videos from Masz Wszystko w Sobie (@).


Να Σε Σκεφτώ - Αλέξανδρος Αθανασιάδης - Ένα CD Που Έγραψα Για Σένα (CD) Its Alright Ma (Im Only Bleeding) - Bob Dylan - Live In Munich 1984 (Vinyl, LP) Theres Always Another Illusion - Nurse With Wound - Spiral Insana (Cassette, Album)

3 thoughts on “Wszystko W Sobie Masz

  1.  · Serdeczne podziękowania dla Delphy Recordsi wszystkich którzy pomogli przy produkcji singla, oraz klipu:)na platformach:

  2. Wyobraź sobie dzień, w którym nie włączasz kolejnej drzemki i budzisz się z łatwością, z uśmiechem na twarzy. Czujesz, że Twoje ciało jest zregenerowane, a umysł wypoczęty. Wyobraź sobie, że nareszcie z lekkością wypełniasz swoje obowiązki i potrafisz się skupić na jednej rzeczy przez dłuższy czas.

  3. Masz Wszystko w Sobie added an event. ul. Kluczwody 3, Zelków Gacki, Bolechowice. Ajurweda powstała w kontekście wedyjskim jako Upaveda lub uzupełniający tekst wedyjski, który koncentrował się na uzdrawianiu i dobrym samopoczuciu zarówno ciała, jak i umysłu. 〰️ Ajurweda jest związana z klasyczną jogą i stanowi kompletny Followers:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING